Дипломати після розмови з родиною Корольова запросили Ілона Маска відвідати Україну

  • Дипломати після розмови з родиною Корольова запросили Ілона Маска відвідати Україну

последние новости в Украине останні новини в Україні


Ілона Маска, винахідника і підприємця, запросили відвідати Житомир. Це рідне місто радянського вченого Сергія Корольова.

Об этом сообщает РуссианГейт

Ініціатива прозвучала після розмови з родиною легендарного конструктора. Про це 14 липня повідомили представники посольства України у США.

У Житомирі розташований музей Корольова. У ньому знаходяться речі, які стосуються життя радянського вченого.

Дипломати у повідомлені зазначили, що варто відвідати об’єкт. Це дозволить більше дізнатися про діяльність та творчість вченого: "Вас дуже вітають, Ілон Маск, приїжджайте і подивіться".

Американський інженер повідомив 11 липня, що спілкувався з родиною Корольова. Він назвав вченого одним з найкращих розробників у космічній галузі.

Маск продовжує активно досліджувати космос та впливати на розвиток космічної галузі. Мільярдер також вважається одним із найбагатших на планеті. Він зайняв сьому позицію у списку мільярдерів, який опублікувало агентство Bloomberg, обігнавши керівника інвестиційного фонду Berkshire Hathaway Уоррена Баффета.

Раніше ASPI news повідомляло, що Маск звинуватив одного із співробітників Tesla в саботажі. Також над Україною можна було спостерігати супутники компанії Ілона Маска.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/diplomati-pislya-rozmovi-z-rodinoyu-korolova-zaprosili-ilona-maska-vidvidati”