Поблажливість світу до поїздок Путіна в Крим заохочує агресію Росії – Чубаров

  • Поблажливість світу до поїздок Путіна в Крим заохочує агресію Росії – Чубаров

Поблажливість світу до поїздок Путіна в Крим заохочує агресію Росії – Чубаров
Поблажливість світу до поїздок Путіна в Крим заохочує агресію Росії – Чубаров

Поблажливе ставлення західних країн до поїздок російського президента Володимира Путіна до анексованого Криму заохочує подальшу агресію Кремля проти своїх сусідів.

Об этом сообщает RuGate

Про це в ефірі Радіо Крим.Реалії говорив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Меджліс виходить з того, що поблажливість до дій президента Росії та інших російських посадових осіб, які спрямовані проти територіальної цілісності інших держав, є практично заохоченням російської агресії проти своїх сусідів», – сказав Чубаров.

За його словами, поїздка Путіна до Криму «найменше» пов’язана із закладкою кораблів ВМФ Росії.

Чубаров зазначає, що Путін демонструє світу, що він не слідуватиме нормам міжнародного права. Голова Меджлісу зазначив, що також своєю поїздкою Путін хоче зробити «певні меседжі» жителям Росії.

Як повідомляється на сторінці Чубарова у Facebook, Меджліс кримськотатарського народу звернувся до ООН, Європейського парламенту, ПАРЄ, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, урядів і парламентів держав із закликом вжити додаткових і жорстких економічних, політичних та дипломатичниї заходів, спрямованиї на примус Росії до звільнення окупованих нею територій України, включаючи Автономну Республіку Крим і Севастополь.

У понеділок російський президент Володимир Путін прибув у Керч, щоб взяти участь в церемонії закладки бойових кораблів для ВМФ Росії.

У Міністерстві закордонних справ України засудили візит Путіна і назвали його незаконним. Як зазначили Крим.Реалії у відомстві, Україна направила в МЗС Росії відповідну ноту.

Представник президента України в Криму Антон Кориневич вважає, що будівництво Росією військових кораблів в включеному Криму загрожує всім країнам Чорноморського регіону.

Посольство США в Україні назвало самовільним будівництвом Росією військових кораблів в анексованому Криму, а також вказало на те, що це є порушенням міжнародних норм.

Поїздка президента Росії в Керч була запланована 16 липня, однак її перенесли через нараду щодо майбутнього бюджетного процесу, повідомив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Востаннє Путін був на анексованому півострові 18 березня. Тоді він прибув до Севастополя. Перед цим 9 січня президент Росії також побував у Севастополі. Путін спостерігав за перебігом спільних навчань Північного і Чорноморського флотів Росії в Чорному морі з борту ракетного крейсера «Маршал Устинов». 10 січня президент Росії провів у Ялті нараду з підконтрольними Кремлю керівниками Криму і Севастополя з питань «соціально-економічного розвитку півострова».

10 січня МЗС Росії повідомило, що повернуло ноту Києву без розгляду.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/395874-poblahlivistj_svitu_do_pojizdok_putina_v_krim_zaohochuje_agresiju_rosiji__chubarov”