Майдан Білорусь — Вогнепальну зброю застосовує міліція проти протестувальників

  • Майдан Білорусь — Вогнепальну зброю застосовує міліція проти протестувальників

Міністерство внутрішніх справ Білорусі підтвердило застосування табельної зброї проти учасників акцій протесту.

Об этом сообщает DEDAL

Про це повідомляє пресслужба відомства.

У Бресті, як заявляють в МВС, на міліціонерів «напала група агресивно налаштованих громадян з арматурою в руках». Міліція начебто зробила попереджувальні постріли в повітря, але це не допомогло. «Для захисту життя і здоровʼя співробітників зброя була застосована на ураження. Один з нападників поранений», — йдеться в повідомленні.

За даними видання Euroradio, діагноз пораненого — «відкрите проникаюче вогнепальне поранення черепа. Забій — розкладання головного мозку. Багатоуламковий перелом склепіння черепа з переходом на основу». Станом на 06:30 потерпілий був ще живий.

У МВС поскаржилися, що за добу на правоохоронців було скоєно пʼять навмисних наїздів.

  • У Білорусі після оголошення попередніх офіційних результатів виборів президента, згідно з якими перемогу вже в шостий раз здобув Олександр Лукашенко, кілька днів тривають масштабні протести. Його головна суперниця Світлана Тихановська виїхала в Литву.
  • За 9 серпня силовики і ОМОН затримали понад 3 тисячі осіб, а за 10 серпня — понад 2 тисячі. 11 серпня затримано понад 1 тисячі учасників акцій.
  • 10 серпня білоруська влада офіційно повідомила про першого загиблого під час протестів.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/49212-mvs-bilorusi-pidtverdilo-zastosuvannya-tabelnoji-zbroji-na-protestah-u-postrazhdalogo-poranennya-v-golovu”