Замість каштанів туї: Борислав Береза показав стан центру Києва, відео

  • Замість каштанів туї: Борислав Береза показав стан центру Києва, відео

Хрещатик перетворився на пародію тієї вулиці, яка раніше зустрічала гостей міста і вражала своєю красою, а замість каштанів тут посадили туї.

Об этом сообщает Зе Люди


Про це заявив кандидат в мери Києва і лідер "Еко партії Берези" Борислав Береза.


"Головна вулиця Києва в занедбаному стані. Розбита плитка, ступені, бордюри. Незаконні надбудови на Хрещатику — під самим носом у КМДА. Хрещатик, як і весь Київ, за останні роки перетворився на пародію тієї вулиці, яка раніше зустрічала гостей міста і вражала своєю красою", — сказав політик.


Борислав Береза також показав автостоянку, яка знаходиться за адресою вул. Хрещатик, 5. За його словами, раніше тут планували будівництво багатоповерхового паркінгу, якого так не вистачає в центрі міста. Однак майданчик просто простоює.


"Замість паркінгу тут планують будівництво торгово-розважального центру з готелем", - повідомив він.Борислав Береза наголосив, що центральні вулиці Києва, як і все місто знаходяться в занедбаному стані, а хаотичне будівництво спотворює столицю. На виборах політик закликав підтримати "Еко партію Берези".


Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Борислав Береза оговтався після Covid-19 — тест виявився негативним. Інформація про стан дружини політика поки не відома.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-10-08/vmesto-kashtanov-tui-borislav-bereza-pokazal-sostoyanie-tsentra-kieva-video/211271”