Ліквідовані підтоплення у 8 районах Києва: КМДА розповіла про роботу Гідрослужби

  • Ліквідовані підтоплення у 8 районах Києва: КМДА розповіла про роботу Гідрослужби

Станом на 17:45 у Києві повністю відсутні підтоплення у Голосіївському, Подільському, Печерському, Дніпровському, Святошинському, Шевченківському, Дарницькому, Оболонському районах. Також ліквідовані всі підтоплення на магістральних вулицях у Деснянському і Солом’янському районах.

Об этом сообщает РуссианГейт


Про це повідомляє Офіційний портал Києва.


З 17:30 весь громадський транспорт міста курсує у звичному режимі.


За дорученням Київського міського голови фахівці КК "Київавтодор" постійно моніторять ситуацію на дорогах та оперативно реагують на виникнення підтоплень.


Наразі тривають роботи на вул. Путивльській у Деснянському районі та на розі вулиць Вінницької та Молодогвардійської у Солом’янському районі.


Працівники комунальної корпорації проводять роботи з прибирання вулично-дорожньої мережі від намивів та сміття після дощу. До роботи задіяна спеціальна техніка (гідромонітори, мулососи, мотопомпи) та 40 бригад робітників з ручного прибирання у складі 241 автодорівця.


У разі виявлення підтоплень у КМДА просять звертатися до цілодобової диспетчерської служби за тел. 284-74-19.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-10-17/likvidirovanyi-podtopleniya-v-8-rayonah-kieva-kgga-rasskazala-o-rabote-gidroslujbyi/212102”