Бій Ломаченко - Лопес висміяли яскравими фотожабами

  • Бій Ломаченко - Лопес висміяли яскравими фотожабами

Користувачі мережі поділилися яскравими фотожабами після закінчення чемпіонського бою між українцем Василем Ломаченко та американцем Теофімо Лопесом. Поєдинок відбувся в Лас-Вегасі (США). Бій тривав усі 12 раундів, але за рішенням суддів переможцем був визнаний американець.

Об этом сообщает Политика 2.0
Американець завдав 659 ударів, з яких цілі досягли 183. Ломаченко викинув 321 удар, а потрапив — 141. У підсумку судді одноголосно віддали перемогу Лопесу з рахунком 116-112, 117-109, 117-111.


Нагадаємо, що Ломаченко кілька разів потрапляв у скандали через своє доброзичливе ставлення до Росії, незважаючи на окупацію Криму і розв’язану війну на Донбасі. У травні цього Ломаченко разом з українським боксером Олександром Усиком знялися в російському фільмі про церкву. Також боксери привітали українців зі святом Великодня, але в відеоролику були присутні російські актори, які підтримують владу Путіна. Крім того, Ломаченко публікував провокаційний ролик з російським спецназом, а також назвав росіян братами.


Раніше повідомлялося, що Лопес не збирається давати Ломаченко шанс на реванш.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2020-10-18/boy-lomachenko---lopes-vyismeyali-yarkimi-fotojabami/212194”