26.10.20 12:09 Регенерація

  • 26.10.20 12:09 Регенерація

Кожен результат має свої причини, особливо якщо цей результат — поразка. Розумні люди ретельно вивчають ці причини та роблять відповідні висновки. Нерозумні — не роблять та йдуть від однієї поразки до іншої, ще більш розгромної. Тож не варто шукати в результатах учорашніх виборів якусь метафізику чи примхи долі. Всі результати, що отримала влада, мають свої об’єктивні причин, головна з яких — нездатність подолати злочинні клани в жодній зі сфер. Ось вам наочний приклад.

Об этом сообщает Слон РУ


Кілька днів тому я написав про 70 обшуків у Державній архітектурно-будівельній інспекції, які провела СБУ. Обшуки були проведені в центральному апараті ДАБІ, столичному Департаменті ДАБІ та у Олександра Сергієнка, помічника голови профільного комітету ВР, депутата від "Слуги народу" Андрія Клочка. Паралельно Кабмін ухвалив рішення про відсторонення всіх фігурантів справи від роботи.


А годину тому Кабмін призначив виконуючою обов’язків голови ДАБІ таку собі Король Ірину Миколаївну. Король — це довірена особа згаданого вище “смотрящего” Сергієнка, з яким вони співпрацюють понад 10 років з часів роботи Ірини в Державній житлово-комунальній інспекції.


В січні цього року я розповідав вам про цього персонажа. В 2012-2014 р.р. Сергієнко керував управлінням дозвільних процедур ДАБІ і натхненником механізму збору грошей з забудовників через так звані бек-офіси з забудовників під “кришею” братів Горових. Після зміни влади за протекцією заступника голови ОП Сергія Трофімова був призначений помічником тодішньої очільниці ДАБІ Оленко Костенко і став офіційним помічником офіційним помічником голови профільного комітету ВР Клочко.


Ірина Король весь цей час працювала у зв’язці з Сергієнком, обіймала посади від фахівця до заступниці директора департаменту ДАБІ. У травні за підтримки Сергієнка стала в.о. директора дозвільного департаменту і почала контролювати “бек-офіси”. Зараз вона, як і Сергієнко, є фігурантом кримінального провадження за фактами корупції в ДАБІ.


Таким чином, ми в режимі реального часу бачимо регенерацію корупційного клану. Змінюються прізвища, але не змінюється механізм. Злочинна система раз за разом відтворює себе і влада цьому не просто не заважає, а навпаки — сприяє. Люди це бачать, приходять на вибори, а далі ви знаєте.


Джерело статті: “https://censor.net/ru/blogs/3227088/regeneratsya”