Кремнієва долина перестає бути раєм для стартапів

  • Кремнієва долина перестає бути раєм для стартапів

Усе більше великих технологічних стартапів з початком кризи переносять свої головні офіси з Каліфорнії.

Об этом сообщает Редакция news

Про це пише “Фактор” з посиланням на народного депутата “Слуги народу” Павла Якименка.

“За моїми спостереженнями, амбівалентність по відношенню до Каліфорнії почалася до нинішніх лих.

Великі інвестори задаються вголос питанням: серед пандемії, лісових пожеж, загрози масових відключень електроенергії, житлової кризи, яка лише злегка пом’якшала спадом, і раптового переходу до віддаленої роботи, розквіт Кремнієвої Долини позаду?” – наголошує народний депутат.

Фархад Манджу, оглядач New York Times, в своїй статті ставить запитання: “У чому основна проблема Каліфорнії?”

“Очевидно, що проблема не в соціалізмі, і не в нехтуванні Трампа. А в чомусь більш істотному для життя в “золотому” штаті: відмова багатьох каліфорнійців жити стало й інклюзивно, відмовитися від власного комфорту заради загального блага”.

Інші акцентують, що не дивлячись на безповоротні зміни в світі, принаймні, в сфері технологій, всі провідні генеральні директори цифрових “єдинорогів” все ще в Каліфорнії… Ніхто з них не їде. Деякі венчурні капіталісти можуть бути в інших штатах, поки що. Але ніхто не продає свій будинок в Пало-Альто.

“В Україні ми прагнемо жити стало й інклюзивно. Ми хочемо створювати всі умови для інвесторів, щоб вони брали впевнене рішення розташувати свої штаб-квартири і розмістити інноваційні розробки в Україні. І, сподіваюся, цей процес не буде занадто довгим”, – резюмує Павло Якименко.Джерело статті: “https://factor-news.info/kremniyeva-dolyna-perestaye-buty-rayem-dlya-startapiv/”