Портников: Кращий спосіб добити Україну – повернути їй Донбас і Крим (відео)

  • Портников: Кращий спосіб добити Україну – повернути їй Донбас і Крим (відео)


Виборці, які проживають на окупованому Донбасі та в анексованому Криму, у разі швидкого повернення цих територій Україні приведуть до влади проросійські сили.

Таку думку висловив політичний оглядач Віталій Портников в інтерв’ю UkrLife.tv, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на gordonua.

“Найкращий спосіб добити Україну – це повернути їй Донбас. І краще – ще й Крим. Відновлення територіальної цілісності України – це гарантія її краху як сучасної європейської держави. Я маю на увазі, швидке. Нинішня українська держава – вона не оформлена. Якщо дати час на оформлення своєї державності, це має бути 10–15 років, щоб вона могла переварити ці території. За 10–15 років Україна перетравить навіть Курську область”, – пояснив він.

Публіцист уточнив, що не є прибічником приєднання Кубані до України.


Віталій Портніков


“Це виборці Володимира Путіна. Це одна з найбільш консервативних частин Російської Федерації. Це люди, які навіть якщо голосують не за Путіна, у Краснодарському краї завжди особливий авторитет мали комуністичні сили, причому такі: радикально комуністичні, комуністичні антисемітські”, – розповів Портников.

Він підкреслив, що Україні в нинішніх умовах буде дуже складно приєднати “політично божевільне” населення Кубані.“Ось умовно кажучи, у вівторок Росія розпадається. І кубанська держава та Курщина з Брянщиною, і ще Воронежчина входять до складу України. Путіна оберуть тут завтра президентом. А не Путіна – то [президента Білорусі Олександра] Лукашенка… Дуже багато людей, які у нас говорять про приєднання Кубані, – вони ніколи там не були. А я в Краснодар їздив не один і не два рази. Я уявляю собі населення Краснодарського краю. Це гірше, ніж Донбас, набагато”, – підсумував журналіст.


Нагадаймо, на півдні України складається досить тривожна ситуація, особливо в Запорізькій області. За словами Дмитра Тимчука, в цьому регіоні проросійські сили намагаються використовувати будь-які приводи для розхитування ситуації.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/27/portnykov-krashhyj-sposib-dobyty-ukrayinu-povernuty-yij-donbas-i-krym-video/”