У Києві терміново зносять МАФ з наркотиками (фото)

  • У Києві терміново зносять МАФ з наркотиками (фото)


У п’ятницю, 25 травня, за адресою Глушкова, 30 у Голосіївському районі столиці КП працівники “Київблагоустрій” демонтують МАФ, у якому тривалий час приховано, маскуючись під продаж господарських товарів, реалізовували наркотичні речовини.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення в.о. директора КП “Київблагоустрій”, депутата Київради Андрія Андрєєва у соціальній мережі Фейсбук.

За словами керівника комунального підприємства, про “торгівельну наркоточку” поліції розповіли місцеві мешканці, які скаржились, що у цьому ТС цілодобово відпускаються наркотичні речовини, які одразу вживаються особами сумнівної зовнішності.

Через це у кварталі постійно відбувалося порушення громадського порядку.

Голосіївське управління столичної поліції надало клопотання щодо демонтажу сумнівного магазину, яке було розглянуто у Департаменті міського благоустрою й міська комісія з розташування ТС анулювала дозвіл на торгівельну діяльність.Нагадаймо, в січні в районі станції метро “Академмістечко” невідомі в масках розгромили МАФ, в якому торгували алкоголем.

Нагадаймо, раніше у Солом’янському районі Києва на проспекті Космонавта Комарова 16, невідомі в масках розгромили кувалдами наливайку.

Також повідомлялося, що наприкінці листопада у Києві на вулиці Щербакова група малолітніх хуліганів рознесла кілька ларьків і пограбувала салон “Спортлото”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/25/u-kyyevi-terminovo-znosyat-maf-z-narkotykamy-foto/”