Про що брешуть московські попи (інфографіка)

  • Про що брешуть московські попи (інфографіка)


Група “Інформаційний спротив” намагалася проаналізувати всі фактори, включаючи міфи РПЦ, спрямовані на те, щоб не допустити автокефалії Церкви в Україні.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив координатор групи, народний депутат (Народний фронт) Дмитро Тимчук, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Основних міфів – чотири, повідомив Тимчук, додавши інфографіку “фейків”.


Нагадаймо, президент України Петро Порошенко заявив про намір звернутися до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія із закликом видати Томос щодо єдиної помісної Православної церкви в Україні і закликав Верховну Раду оперативно підтримати його.

Нагадаємо також, 19 квітня Верховна Рада 268 голосами ухвалила постанову про підтримку звернення президента Порошенко до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію православної церкви в Україні.

Священний Синод Вселенського патріархату в Константинополі прийняв до розгляду звернення президента України про надання томосу про автокефалію православній церкві в Україні, а також вирішив розпочати процедуру, необхідну для надання автокефалії Українській православній церкві.

Вселенському патріарху були також передані звернення від ієрархів українських православних церков про надання томосу про автокефалію православній церкві в Україні і постанову Верховної Ради про підтримку звернення президента України.

25 травня Священний Синод УПЦ (МП) прийняв звернення до духовенства та віруючих, в якому, зокрема, сказано, що УПЦ (МП) до сих пір не отримала від Константинопольського патріархату ніяких офіційних повідомлень щодо початку обговорення питання про автокефалію Церкви в Україні. “Разом з тим, нам відомо, що Помісні Православні Церкви світу також не отримували з Константинополя офіційних листів, що стосуються даного питання”, – йдеться в документі.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/27/pro-shho-breshut-moskovski-popy-infografika/”