Посольство РФ у Києві перетворили на “меморіал” вбитого журналіста Бабченка (фото)

  • Посольство РФ у Києві перетворили на “меморіал” вбитого журналіста Бабченка (фото)


У вівторок, 29 травня в Києві вбили російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка. На наступний день у будівлі російського посольства в Києві зібралися люди.

Люди зібралися на акцію в зв’язку з убивством журналіста. До будівлі посольства Росії вони принесли чорно-білі фотографії журналіста, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Знімки в Фейсбуці оприлюднив журналіст Володимир Рунец.Нагадаймо, у вівторок, 29 травня в Києві вбили російського військового журналіста Аркадія Бабченка. Спочатку про те, що в Бабченко стріляли, заявив журналіст Айдер Муждабаєв. Пізніше інформацію про смерть Аркадія Бабченко підтвердило Головне управління Нацполіціі.

Нагадаємо також, пізніше з’явилися перші кадри з місця трагедії.

В той же час у своєму Facebook радник міністра МВС, Антон Геращенко недвозначно звинуватив Кремль у вбивстві журналіста Аркадія Бабченка, почавши свій пост словами: “Путінський режим мітить в тих, кого не можна зламати або залякати”

Крім того, ввечері 29 травня, у Росії у Москві на Великому Москворецькому мосту, де був убитий Борис Нємцов, пройшла акція пам’яті журналіста Аркадія Бабченка, якого було того ж дня вбито у Києві.

Додамо, раніше ми писали, яке життя прожив убитий журналіст Аркадій Бабченко.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/30/posolstvo-rf-u-kyyevi-peretvoryly-na-memorial-vbytogo-zhurnalista-babchenka-foto/”