У Москві сталася масова бійка в дитячій поліклініці

  • У Москві сталася масова бійка в дитячій поліклініці

У Москві сталася масова бійка в дитячій поліклініці
У Москві сталася масова бійка в дитячій поліклініці

В одній московській дитячій поліклініці у стоячих у величезній черзі бажаючих здати аналізи не витримали нерви і вони влаштували масову бійку.

Пропонуємо читачам «Преси України» відео цієї бійки під дверима лабораторії московської дитячої поліклініки Москви, яка приймає дитячі аналізи.

Саме відео вчора зняв такий же бажаючий потрапити у заповітний кабінет дитячої лабораторії і виклав його в інтернет і в соціальну мережу Фейсбук.

Пропонуємо читачам «Преси України» ознайомитися з деякими найцікавішими коментарями росіян під цим повідомленням в цій соціальній мережі.

***
Реформували медицину ідіоти, лікарі порозбігалися! Працювати нікому, а зарплату тільки знизили і брешуть, тільки вчора з сином була в поліклініці у невролога – вона залишилася одна з копійками працювати на кілька районів і приїжджих мігрантів, інші повтікали.

Нє, ну громадяни самі ж цього хотіли, чи не так? Голосували за вождя племені і його депутатів — от і отримаєте.

Дуже Православно я вважаю!))) І не треба їх розбороняти! На все воля божа!

Я в Москві ходила по поліклініках з нашим посвідченням багатодітних. Наслухалася. Це соромно і страшно. А що робити?

Не можу зрозуміти! За що ж діди воювали??

А між тим на гроші, які Путін вбухує в окупований Крим і війну на Донбасі, можна було б побудувати надцять дитячих поліклінік в Москві...

Обама, Меркель, Порошенко — дивіться, що ви наробили!

Була така дорога нафта, з країни можна було зробити казку. Уряд обікрав свій народ. І хоче ще більше накрасти, тому воює з Україною і бреше про Україну, щоб не було прикладу для людей в Росії, як можна жити без злочинного уряду.

http://uapress.info