Яценюк дав інтерв’ю телеканалу «Россия 1»

  • Яценюк дав інтерв’ю телеканалу «Россия 1»

Яценюк дав інтерв’ю телеканалу «Россия 1»
Яценюк дав інтерв’ю телеканалу «Россия 1»

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у ході візиту до Вашингтона не тільки поспілкувався з американськими партнерами про енергонезалежність від Росії, але й дав інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу «Россия 1».

Про це повідомила «РИА Новости».

Зокрема, Яценюк розповів російським журналістам про те, скільки контрактів йому вдалося укласти в ході першого американо-українського інвестиційного форуму.

«Зроблено дуже багато. Енергетика, аграрний сектор і, найголовніше, — енергонезалежність від Росії», — повідомив Яценюк російському телебаченню.

Як відомо, Арсеній Яценюк вважається затятим антагоністом нинішнього російського режиму, включаючи путінські пропагандистські ЗМІ.

Очевидці повідомили, що під час візиту Яценюка, після переговорів у Вашингтоні з президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою і віце-президентом Джозефом Байденом прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закурив.

Нагадаємо, цими днями на чолі урядової делегації Арсеній Яценюк здійснює робочі візити в США, Канаду і Великобританію. Раніше Яценюк розповів про цілі своїх візитів до цих країн.

zaxid.net