Колишній «мер» Горлівки керівництвом «ДНР» випущений із СІЗО

  • Колишній «мер» Горлівки керівництвом «ДНР» випущений із СІЗО

Колишній «мер» Горлівки керівництвом «ДНР» випущений із СІЗО
Колишній «мер» Горлівки керівництвом «ДНР» випущений із СІЗО

Керівництвом терористичної «донецької народної республіки» був відпущений на свободу з «підвалу» якийсь Андрій Дарковський, який у статусі «народного мера» окупованої Горлівки був заарештований «міністерством державної безпеки днр» ще 11 червня 2015 року.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

«Народного мера»-самозванця Горлівки Андрія Дарковского керівництво «днр» відпустило на свободу і, як не дивно, після тримісячного сидіння на «підвалі» він отримав від бойовиків «днр» нове призначення на якусь посаду», яка поки що не озвучена.

У терористичних групах в соціальних мережах фактом звільнення вельми впливового у Горлівці сепаратиста і терориста Дарковского вельми задоволені.

«Нам вдалося зустрітися і поговорити з Андрієм Ігоровичем. Питань було дуже багато. Його затримання, помилкові звинувачення в його адресу, призначення на його посаду іншої особи і багато, багато ще чого... В першу чергу він подякував всім чесним людям в нашому місті за підтримку. Просив передати «полум’яний» привіт всім тим, хто створив цю «нехорошу» історію», — розповіли в соцмережах друзі по сепаратизму Дарковского.

«Відсунемо в бік погане і повернемося до хорошого. Андрій Ігорович отримав нове призначення і приступив до виконання своїх обов’язків. З ряду причин він не братиме участі у виборах як кандидат. Потрібно закінчити оформлення всіх документів і дочекатися розміщення матеріалів в офіційних ЗМІ. Плюс в прокуратурі хтось же повинен відповісти за його затримання. Проводиться комплексна перевірка та оцінка дій працівників прокуратури, що причетні до цієї історії. Після не великого відпочинку він приступив до виконання своїх нових обов’язків на новій посаді. ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ!», — досить пафосно повідомляється в одній з терористичних горлівських груп у соцмережах.

Нагадаємо читачам «Преси України», що в охопленій війною Сирії в складі проурядових військ загинув бойовик терористичної «донецької народної республіки» Максим Пєрєсвєт, що в цьому «державному утворенні» був більш відомий під позивним «Норманн».

А повідомив цю сумну для всіх сепаратистських і терористичних угруповань в соціальних мережах новину про загибель «Норманна» в Сирії його друзі в тих же соціальних мережах.

Зазначимо, що загиблий бойовик «Норманн» був адміністратором багатьох терористичних груп у соцмережах

«В даний час ми перевіряємо сумні чутки про загибель нашого друга Максима Пєрєсвєта (Норманна), адміна «Днєвніка», ветерана ополчення Новоросії», — повідомляється в одній з таких груп.

«За нашою інформацією, він загинув вночі 22 вересня в Сирії. Нам не хочеться вірити. Але нашим джерелами не довіряти ми теж не бачимо сенсу. Поки що це попередня інформація», — також додав один з бойовиків «днр».

Схоже, що смерть бойовика «донецької народної республіки» Максима Пєрєсвєта стала першою хоч якось підтвердженої жертвою збройного конфлікту в Сирії серед бойовиків «днр».