Військова прокуратура знищує докази злочинів командування АТО

  • Військова прокуратура знищує докази злочинів командування АТО

Військова прокуратура знищує докази злочинів командування АТО
Військова прокуратура знищує докази злочинів командування АТО

Головна військова прокуратура України проводить масову виїмку документів за квітень-серпень 2014 року начебто для розслідування Іловайської трагедії, а насправді ж для приховання масштабної сукупності злочинних наказів вищого керівництва держави.

Під приводом розслідування Іловайської трагедії Головна військова прокуратура України проводить виїмку документів за період з квітня по серпень 2014 року, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на джерело у Міноборони.

Документи, які начебто виймаються для дослідження, вилучаються з архівів та справ для покривання злочинної бездіяльності і незаконних наказів вищого керівництва країни, штабів АТО та Генштабу. В першу чергу дивує те, що для розслідування Іловайської трагедії почали забирати документацію, яка велася з початку квітня – з перших силових акцій на Донбасі.

Яка подальша доля цих документів і що з ними буде в подальшому – наразі невідомо, однак зрозуміло, що судити когось за злочини під час проведення цих операцій ніхто не буде. В першу чергу через родинно-кланові зв’язки вищого керівництва держави. Так, екс-міністр оборони Валерій Гелетей доводиться президенту Порошенку кумом, в той же час як нинішній міністр оборони Віктор Муженко також доводиться йому ж кумом.

Так, нагадаємо, Гелетей офіційно звинуватив бійців 51-ї бригади у Іловайській трагедії, в той час як його злочинну бездіяльність і злочинні накази ніхто не досліджує і не надає їм юридичної оцінки.

Факт того, що виїмка документів проводиться для покривання злочинів Генштабу та штабу АТО підтверджує і те, що документи збираються від початку “антитерористичної операції”. В той же час інформації про проведення будь-яких слідчих дій проти Валерія Гелетея наразі немає. Навіть навпаки: офіційні піарники та політ-технологи влади отримали завдання з “відмивання” біографії одіозного корупціонера, який є родичем Петру Порошенку.

Информатор