«Регіонали», котрі обікрали Первомайськ, знову в списку кандидатів, вже від партії «Наш Край»

  • «Регіонали», котрі обікрали Первомайськ, знову в списку кандидатів, вже від партії «Наш Край»

«Регіонали», котрі обікрали Первомайськ, знову в списку кандидатів, вже від партії «Наш Край»
«Регіонали», котрі обікрали Первомайськ, знову в списку кандидатів, вже від партії «Наш Край»

Чому були і є люди, які проголосують за владу при будь-якому погіршені економічної ситуації в країні, і коли такі виборці зникнуть?

Насправді все дуже просто і нам не варто все списувати на «пакети з гречкою» і примітивний підкуп під час виборчих кампаній. Звичайно ж, все це в наших умовах є і буде, поки влада є ініціатором порушень виборного законодавства і не несе за це відповідальності.

Так буде, доки влада може безкарно красти. Не варто забувати про тих, хто прислуговує будь-якій владі. Вони були і завжди будуть, і як правило завжди голосніше всіх агітують за владу, якою б ця влада не була. Але, не варто знімати відповідальність і з тих, хто взяв на себе тягар донести до народу переваги чесних виборів.


Скажіть, скільки людей в нашій країні платять чесно податки? Скажіть, скільки людей погоджуються з тим, що вигідніше дати хабар чиновнику і не платити податки? І при цьому ми хочемо, що б ці ж виборці хотіли, що б ними управляли чесні чиновники? Маячня!!!

Як живучи в таких умовах правового беззаконня можна хотіти, що б в нашій країні були чесні поліцейські і чесні податкові інспектора, чесні депутати і не крадій міський голова? У нас, навіть не маючи економічної освіти, кожному зрозуміло, що платити всі придумані нашою владою податки, рівносильно визнати себе банкрутом. Ось і голосуємо ми не за чесних кандидатів, які мають конкретні програми, а за тих з ким можна повирішувати, відкупитися, домовитися і хоч щось поцупити.


Але так не може бути нескінченно. Ми відкупляємося, вирішуємо, домовляємося і мовчки дивимося, як розкрадають наш Первомайськ з 1991 року. Розкрадають, що дісталося від Радянського Союзу, при цьому нічого не створюючи.

Остання грандіозна «перемога» місцевої влади над Цукровим заводом вже записана в історію Первомайська на рахунок міського голови Дромашко Л.Г., яка обіцяла в 2012 році разом зі своїм однопартійцем Травянко запустити завод.

Може, варто зупинитися і задуматися, скільки можна вибирати популістів, що обіцяють «золоті гори», а в підсумку розтягуючих по своїх кишенях і те, що залишилося. Може, варто звернути увагу на тих, хто пропонує земні, реальні пропозиції. Ми б рекомендували Усім жителям Первомайська, перед тим як проголосувати і довірити долю нашого міста, прочитати Програму кандидата на міського голову Барського. Все доступно, зрозуміло і реально.

Алла Нетреба

right-sector.info