Квартирне питання Каська

  • Квартирне питання Каська

Квартирне питання Каська
Квартирне питання Каська

Була сьогодні на комісії, що обирає антикорупційного прокурора, де розглядалася кандидатура заступника генпрокурора Віталія Каська. Нагадаю, що розпіарені представники громадянського суспільства (Шабунін, Лещенко, Миселюк тощо) оголосили мене “нерукопотискаємою корупціонеркою” якраз за те, що посміла посягнути на репутацію їх святого – Каська -”героя-младореформатора-антикорупціонера”, – пише народний депутат Тетяна Чорновол.

Було цікаво чому я “корупціонерка”, а він “антикорупціонер”. З’ясувала лише те, щознала і раніше – в багатьох питаннях ми справді діаметрально різні – наприклад – в квартирному за державний кошт. Бездітний, неодружений Касько розповів комісії, що свою двохрівневу квартиру метражем 155 кв. метрів на бульварі Дружби народів (тобто в центрі столиці) він отримав, як службову від генпрокуратури в 2008 році, а потім приватизував. А ось корупціонерка Чорновол (матір двох дітей) відмовилася від державної квартири, що надавало МВС, згідно закону, як дружині загиблого під Іловайськом чоловіка.

Все це певно свідчить про нетерпимість святої людини – Каська до використання службового становища, посади, владних зв’язків в інтересах особистого збагачення за державний кошт? Правда? А Чорновол? – Вона цинічна корупціонерка, і все, що б вона не робила це хитрість, підлість і брехня, ату її!!!

Тетяна Чорновол


Похожие материалы (по тегу)