ЄГОР СОБОЛЄВ: Я хочу звернути увагу Петра Порошенка, який зараз є фактичним керівником ГПУ на одну деталь

  • ЄГОР СОБОЛЄВ: Я хочу звернути увагу Петра Порошенка, який зараз є фактичним керівником ГПУ на одну деталь

ЄГОР СОБОЛЄВ: Я хочу звернути увагу Петра Порошенка, який зараз є фактичним керівником ГПУ на одну деталь
ЄГОР СОБОЛЄВ: Я хочу звернути увагу Петра Порошенка, який зараз є фактичним керівником ГПУ на одну деталь

Завтра керівники ГПУ, СБУ і МВС мають відповісти на нашому комітеті Верховної Ради з протидії корупції, чому у розслідуваннях справ про цю корупцію з боку високопосадовців як до, так і після Євромайдану результат — нуль.

Як парламентський комітет, ми уважно слідкуємо за кожним таким кримінальним провадженням. У тому числі за розслідуваннями злочинів проти Євромайдану, який повстав проти топ-корупції.

Там теж результат — нуль. Всупереч зусиллям адвокатів та окремих слідчих, за два роки ніхто не отримав тюремного вироку. Ані з організаторів, ані з виконавців. Навіть підозри оголошені лише у кожному п’ятому провадженні.

Цей нуль — особистий результат роботи трьох генпрокурорів, двох голів СБУ і одного міністра внутрішніх справ. І пряма відповідальність керівників держави та політичних сил, які їх призначили.

Ми не забудемо, не змиримося і не дозволимо повторити 2005-2006 роки, що призвели до реставрації влади Віктора Януковича.

Я хочу звернути увагу Петра Порошенка, який зараз є фактичним керівником ГПУ, на одну деталь. Сьогодні після мітингу у Центрвиборчкому з вимогою скасувати визнання сфальсифікованих виборів у Кривому Розі я помітив, що люди не хочуть розходитися. Стоять, спілкуються, думають разом, що робити далі під пронизливим вітром та дощем. В останній раз я бачив подібне на Євромайдані.

Це суспільство не віддасть своїх свобод, де право делегувати і забирати владу є базовим.

Ми не здамо Кривий Ріг, жителі якого зачарували нас всіх добре знайомим бажанням припинити бути рабами і стати господарями. Своєї долі в цілому і посадовців зокрема.

Таку Україну нікому вже не перемогти.

ДОВІДКОВО Наш комітет засідатиме завтра з 11:00 як завжди відкрито для всіх бажаючих на Садовій,3 у залі 330.

А детально про кримінальні провадження, за розслідуванням яких ми слідкуємо, можна дізнатися тут

http://cases.fightcorruption.org.ua

Єгор Соболєв