Провідні політики Німеччини не мають наміру відвідати ЧС-2018 у РФ

  • Провідні політики Німеччини не мають наміру відвідати ЧС-2018 у РФ


Багато провідних політиків Німеччини не планують відвідувати чемпіонат світу з футболу 2018 року у Росії. Зокрема його проігнорують президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, голова Бундестагу Вольфганг Шойбле, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас, а також віце-канцлер, міністр фінансів Олаф Шольц.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це пише dw.com із посиланням на тижневик Bild am Sonntag.

Про відсутність таких планів повідомив виданню глава Бундестагу Вольфганг Шойбле, а також офіційні представники президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмаєра, міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса і віце-канцлера, міністра фінансів Олафа Шольца.

Представниця канцлера ФРН Ангели Меркель сказала Bild am Sonntag, що про плани її поїздок зазвичай повідомляють за тиждень до їх здійснення.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеєгофер, який відповідає за спорт, сказав, що збирається відвідати один із матчів німецької збірної, якщо дасть змогу робочий графік.

Видання пише, що, згідно з результатами опитування соціологічного інституту Emnid, 62% німців висловлюються за те, щоб політики країни поїхали в Росію на чемпіонат світу. 30% респондентів висловилися проти.


Нагадаймо, ФІФА показала офіційний телевізійний ролик-відкриття Чемпіонату світу-2018 з футболу, який пройде в Росії.

Нагадаємо також, в Україні таки будуть транслювати по телебаченню Чемпіонат світу з футболу-2018, який пройде в Росії.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/03/providni-polityky-nimechchyny-ne-mayut-namiru-vidvidaty-chs-2018-u-rf/”