Путін: Ми і не покидали Велику сімку – вісімку

  • Путін: Ми і не покидали Велику сімку – вісімку

Президент РФ

Росія не виходила з G8, це інші країни відмовилися приїхати на саміт в РФ, але Москва буде рада всіх бачити у себе. Таку заяву зробив президент РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками візиту в Китай.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ТАСС.

“Що стосується повернення Росії в „сімку“ — „вісімку“: ми з неї не виходили. Колеги свого часу відмовилися приїжджати в Росію з відомих міркувань. Будь ласка, ми будемо раді всіх бачити у нас в Москві”, — заявив російський лідер.

Він також прокоментував заяву лідерів G7, які закликали Москву припинити підтримувати владу Сирії.

“Що стосується слів про дестабілізуючі дії, то так само, як і щодо деяких інших подій, зокрема, всі проявили солідарність з Лондоном з приводу відомої події в Солсбері, але нічого конкретного знову сказано не було. Всі кажуть „з великим ступенем ймовірності“, солідарність в зв’язку з цим виникає на якомусь хиткому ґрунті. Мені здається, треба припинити всю цю творчу балаканину і перейти до конкретних питань, пов’язаних з реальним співробітництвом”, — сказав Путін.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, президент США Дональд Трамп закликав повернути Росію до складу країн “Великої вісімки”.

Цю заяву Трампа підтримав прем’єр-міністр Італії Джозеппе Конте.

Канцелярія президента Франції Еммануеля Макрона повідомила, що європейські країни-учасниці G7 одноголосно висловилися проти заклику президента США відновити Росію в цій структурі.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/10/putin-mi-i-ne-pokidali-veliku-simku-visimku/”