"Справи куди серйозніші": відомий співак заговорив про важкий стан Заворотнюк

  • "Справи куди серйозніші": відомий співак заговорив про важкий стан Заворотнюк

Російський співак Віктор Рибін розповів про стан акторки Анастасії Заворотнюк, яка бореться з онкологічним захворюванням у реабілітаційному центрі на Рубльовці.

Так, у інтерв’ю "Дни.ру" артист, який торік зізнався, що вони з дружиною страждали від спільної недуги – базально-клітинного раку шкіри, розповів, що стан Заворотнюк значно важчий, ніж можна подумати.

Наталія Сенчукова і Віктор Рибін

Наталія Сенчукова і Віктор Рибін

СтарХит

Новини
Поїхали разом: чоловік Заворотнюк покинув Росію із жінкою

За словами Рибіна, рідні акторки правильно роблять, що не розкривають подробиці:

"Там все куди серйозніше й складніше. Якщо Настя не з’являється на публіці, то, мабуть, справи йдуть дуже важко. Нам всім треба молитися, щоб трапилося диво. А рідні правильно роблять, що приховують всі подробиці – це їхня особиста справа. Ми самі не приховували діагноз тільки тому, що хотіли попередити людей і попросити не повторювати наших помилок".

Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов

Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов

РБК

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • У ЗМІ поширили інформацію, що у Заворотнюк діагностували онкологічне захворювання – пухлину головного мозку.


  • Пізніше стало відомо, що вона потрапила до реанімації у вкрай важкому стані. Повідомлялося, що її ввели в медикаментозну кому.


  • У мережі розповсюджували інформацію, що в акторки розвинувся частковий параліч правої частини тіла, а пізніше медики підключили її до апарату штучної вентиляції легень.


  • Проте 18 вересня стало відомо, що Заворотнюк в свідомості й може дихати самостійно.


  • 21 вересня акторці терміново зробили другу операцію.


  • 8 жовтня стало відомо, що Заворотнюк виписали з лікарні. Зазначається, що вона продовжила лікування в реабілітаційній клініці.


Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/spravi-kudi-serjoznishe-vidomij-spivak-zagovoriv-pro-vazhkij-stan-zavorotnyuk.htm”