Відділення “Нової пошти” будуть збирати вторсировину

  • Відділення “Нової пошти” будуть збирати вторсировину

“Нова Пошта” вирішила масштабувати проект зі збору вторинної сировини у всіх відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави, передає 1NEWS.Про це зазначаєтсья у повідомленні на сайті компанії.


“На першому етапі збір вторсировини буде запущено у всіх поштових і вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави.


У 2020 році компанія вивчить досвід масштабування на мільйонники та розгляне можливість подальшого масштабування на всі інші відділення компанії”, – наголошується в повідомленні.


Під час масштабування проекту компанія вирішила залишити два бокси: один для макулатури та гофрокартону, і один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий.


“Глибше сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які забирають у нас вторинну сировину. Це зроблено для спрощення процесу сортування, яке здійснюють наші клієнти”, – наголошують у компанії.


“Нова Пошта” у квітні-липні цього року провела пілотний проект зі збору упаковки у десяти відділеннях Києва. Клієнти могли залишити коробки й інші пакувальні матеріали в спеціальних боксах для збору вторсировини.


“Ми збільшили обсяги зібраної макулатури та поліетилену на 153%. За три з половиною місяці в рамках пілотного проекту було зібрано 4561 кг вторинної сировини на десяти відділеннях.


Майже 80% всієї зібраної вторсировини – це папір, гофрокартон і паперовий ущільнювач, а 20% – стретч, бульбашкова плівка та пакети”, – наводять у повідомленні слова директора “Нової Пошти” Олександра Бульби.


У відділеннях, де пілот не проводили, вторсировину, як і раніше, збирають співробітники та передають на подальшу переробку.


Як зазначають у компанії, в “Новій Пошті” налагоджено повний цикл збирання вторсировини – збір відбувається на терміналах і відділеннях, далі вторсировину передають на переробку.


Компанія співпрацює з понад 20 українськими підрядниками. За десять місяців 2019 року “Нова Пошта” зібрала майже 1300 тонн вторсировини, що на 36% більше, ніж за аналогічний період минулого року.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/viddilennya-novoyi-poshty-budut-zbyraty-vtorsyrovynu.html”