Ось чому в ЗСУ проблеми з кадрами: в мережі з’явилося цікаве відео

  • Ось чому в ЗСУ проблеми з кадрами: в мережі з’явилося цікаве відео

Безглузда паперова рутина відлякує громадян від служби в армії.


Про це свідчить відео з "криком душі" невідомого військовослужбовця, оприлюднене в групі "Спецназ України" в Facebook.


На записі видно як військовий стоїть над папками з документацією і в дуже прямолінійних тонах нарікає на необхідність щодня приділяти багато часу діловодству.


"Зараз я покажу, чому я іноді буваю трохи нервовим. Ось так виглядають нинішні Збройні сили. Ось це все г ... кожен день має заповнюватися, записуватися, реєструватися. А ще воно змінюється. І коли ти думаєш, що все закінчилося і ти все заповнив, все записав, все зібрав в папки, поставив всі підписи, штампи тощо, приходить новий наказ і ти переробляєш всю цю х .... заново, за якісь крайні півроку ... ", — обурюється військовослужбовець.


Обережно, нецензурна лексика!За словами автора відео, робити його роботу повинні четверо військовослужбовців, а у нього і без паперової тяганини завдань багато.


"І після цього вони запитують, чому в цій ... армії ніхто служити не хоче!", — з використанням нецензурної лексики обурюється військовий.


Як повідомляв "Апостроф", Державний бюджет України на 2020 рік передбачає фінансування сектора безпеки і оборони на рівні 245,79 млрд₴ Армія з цієї суми отримає лише 102,55 млрд₴


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-12-03/vot-pochemu-v-vsu-problemyi-s-kadrami-v-seti-poyavilos-interesnoe-video/181991”