В Україні назвали терміни запуску нової митниці

  • В Україні назвали терміни запуску нової митниці

Нова митна служба України буде запущена 8 грудня 2019 року.

Розпорядження про це ухвалив Кабінет міністрів в середу, 4 грудня. Про це повідомив глава ГТС Максим Нефьодов в Facebook.

"Спеціально стартуємо в неділю, аби мінімізувати можливі проблеми на початку роботи. Але заздалегіть вибачаюсь, якщо перші пару днів десь щось буде складно — все таки одномоментне вимкнення однієї великої структури і запуск іншої — це челлендж. Але все точно буде добре!", – написав Нефьодов.

Запускають нову митницю

Запускають нову митницю

Максим Нефьодов

У коментарях на питання від цілодобових експортерів Нефьодов уточнив, що точка переходу – в ніч з 7 на 8 грудня.

Нова митниця

Нова митниця

Delo.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, 4 вересня керівник Державної митної служби Максим Нефьодов повідомив про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці".

Раніше Нефьодов сказав, що в Україні нова митниця буде створена до кінця вересня, а її співробітники будуть проходити відповідну підготовку.

До кінця 2019 року в Україні розроблять стратегію цифровий трансформації Митної служби. Це дозволить контролювати рух товарів і виявляти схеми незаконного ввезення.

Міністерство фінансів затвердило структуру апарату нової митниці та штатний розпис.

Проект глобальної реконструкції пунктів пропуску, розроблений радником прем’єра Юрієм Голиком і Главою Митної служби Максом Нефьодовим, представив головний митник на своїй сторінці в Фейсбук.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/v-ukraini-zapuskayut-novu-mitnitsyu-u-kabmini-priznachili-datu.htm”