Удар по газотранспортній системі України: Путін зробив гучну заяву щодо "Північного потоку-2"

  • Удар по газотранспортній системі України: Путін зробив гучну заяву щодо "Північного потоку-2"

Оператор проекту будівництва газопроводу "Північний потік — 2" Nord Stream 2 AG практично закінчив роботи по прокладці труби.

Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін, передає видання Газета.ru. Введення в експлуатацію газопроводу дозволить збільшити в два рази обсяги можливих поставок російського газу по балтійському маршруту.

Прокладка газопроводу "Північний потік — 2"

Прокладка газопроводу "Північний потік — 2"

theworldnews.net

"Зараз близькі до завершення роботи по прокладці трубопроводу "Північний потік-2", – сказав Путін. Він також зазначив, що в 2018 році Росія поставила в Німеччину 55,5 млрд кубічних метрів газу. Такі обсяги є рекордними, підкреслив політик.

При цьому Путін підкреслив, що введення "Північного потоку-2" додатково задовольнить попит на енергоносії як в Німеччині, так і інших країнах. Зараз, зазначив глава РФ, німецькі споживачі "безперебійно отримують російський газ".

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:

  • Комітет Сенату США в липні прийняв законопроект про введення санкцій проти компаній і приватних осіб, що беруть участь в будівництві газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини.


  • Адміністрація Дональда Трампа вважає, що цей проект посилить економічний вплив Москви на Європу.


  • Російський "Газпром" очолює проект, тоді як інші учасники надають фінансову підтримку – це Shell, німецькі Uniper і Wintershall, австрійська OMV і французька Engie. OMV також публічно висловилася на підтримку "Північного потоку-2".


  • Проект зіткнувся з юридичними викликами з боку Європи, яка змінила свої енергетичні правила для регулювання газопроводу.


  • 30 жовтня Данія видала дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у виключній економічній зоні країни. Магістраль пройде на південний схід від острова Борнхольм, заявили представники Датського енергетичного агентства.


  • Згодом німецькі коаліційні партії ХДС / ХСС і СДПН розробили закон, який захищає газопровід "Північний потік-2" від правил нової газової директиви Європейського Союзу.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/udar-po-gazotransportnij-sistemi-ukraini-putin-zrobiv-zayavu-po-pivnichnomu-potoku-2.htm”