"Кернел" за півмільярда гривень придбає завод "Креатива" вартістю 9 мільярдів

  • "Кернел" за півмільярда гривень придбає завод "Креатива" вартістю 9 мільярдів


Компанія "Кернел" купить завод "Креатив" у Кропивницькому за 500 млн грн, у той час як "Ощадбанк" намагався продати його за 9 млрд₴

thumbnail tw 20181129114800 4651

Як повідомляє "Ліга.Бізнес" "Придніпровський маслоекстракційний завод Андрія Веревського" (група "Кернел") хоче придбати маслоекстракційний завод компанії "Еллада" (група "Креатив"). Операцію розглядає Антимонопольний комітет (АМКУ).

Як писав Finbalance, 26 листопада відбувся аукціон з продажу цього активу за погодженням з Ощадбанком. Юрособа набуло його за 500 млн₴

Раніше Ощадбанк намагався продати відповідний комплекс за 9,2 млрд₴ Держбанк заявляв, що до складу відповідного майна входить маслоекстракційний завод потужністю переробки 1000 тонн насіння соняшнику або ріпаку на добу. Цей завод вважався найціннішим активом збанкрутілої групи "Креатив", яка раніше належала екснардепу Станіславу Березкіну з родиною. Зараз НАБУ розглядає кримінальне провадження проти Березкіна і екскерівників "Ощадбанку" за підозрою у фінансовому шахрайстві.

З 2018 року власником акцій компанії групи "Кернел" є Віталій Хомутинник.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/56069-kernel-za-pivmiliarda-hryven-prydbaie-zavod-kreatyva-vartistiu-9-miliardiv”