Інтерпол відмовився шукати викрадачив і вбивць кримського татарина Аметова (ФОТО ВБИВЦЬ)

  • Інтерпол відмовився шукати викрадачив і вбивць кримського татарина Аметова (ФОТО ВБИВЦЬ)Інтерпол відмовився оголошувати в розшук трьох підозрюваних у вбивстві кримчанина Решата Аметова, закатованого у 2014 році.


Про це повідомив прокурор Автономної республіки Криму Ігорь Поночовний виданню "Українська правда".


"Прокуратура АР Крим звернулася із відповідним запитом до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Інтерполу для оголошення підозрюваних у міжнародний розшук та виставлення "червоних карток". Інтерпол, відмовивши в оголошенні у розшук підозрюваних, послався на заборону здійснення будь-якого втручання в діяльність політичного, воєнного релігійного або расового характеру, а також посилаючись на те, що використання каналів і можливостей організації неможливо у справах щодо створення та участі в не передбачених законом збройних формувань" — сказав прокурор.


Нагадаймо, що 10 вересня прокуратура АРК повідомила, що слідство встановило трьох викрадачів кримського татарина Аметова.

Ними виявилися 2 бійці незаконної "Самооборони Криму", Олександр Баглюк і Олександр Руденко, які діяли під керівництвом колишнього військовослужбовця Збройних Сил Російської Федерації Євгена Скрипника.
Нагадаємо: 3 березня 2014 року Решат Аметов вийшов на одиночний пікет у Сімферополі проти анексії Криму. Троє людей вивели його у невідомому напрямку. Після цього на зв’язок Решат більше не виходив.


15 березня Аметова знайшли мертвим у селищі Земляничне Білогірського району АРК. На тілі чоловіка були численні ознаки катування, голову було обв’язано скотчем, а поряд з ним лежали наручники.


4 листопада 2014 року російські слідчі закрили справу про вбивство Аметова, бо "особа, що підлягає притягненню в якості обвинувачуваного, не встановлена".


Решату Аметову присвоєно звання Героя України посмертно.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/nterpol-v-dmovivsya-shukati-vikradachiv-vbivts-krimskogo-tatarina-ametova-foto-vbivts”