Співробітники ДСНС вшанували пам’ять рятувальника, який загинув під час евакуації людей із палаючого будинку в Одесі

  • Співробітники ДСНС вшанували пам’ять рятувальника, який загинув під час евакуації людей із палаючого будинку в Одесі

Працівник пожежної служби Одеси Сергій Шатохін — Співробітники ДСНС вшанували пам’ять рятувальника, який загинув під час евакуації людей із палаючого будинку в Одесі
Працівник пожежної служби Одеси Сергій Шатохін


Вічна пам’ять герою і всім загиблим. Співчуття рідним і близьким


Сьогодні, 8 грудня, в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій Києва вшанували пам’ять Сергія Шатохіна, працівника пожежної служби Одеси, який загинув під час виконання службових обов’язків із гасіння пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.


Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомляє ДСНС Києва.


«Сьогодні морально важкий день для кожного з нас – день жалоби... День жалоби і вшанування пам’яті загиблих жертв пожежі, що сталася в Одесі 4 грудня 2019 року... Для нас це особливо важко, адже під час цієї страшної події загинув і наш побратим – Сергій Шатохін. Напевно, кожен рятувальник зараз вкотре переосмислює цінності життя, а кожен житель нашої країни починає розуміти, на які жертви йдуть наші пожежники-рятувальники... Вічна пам’ять герою і всім загиблим... Співчуття рідним і близьким», – йдеться в повідомленні.
Сергій Шатохін піднімався пожежною драбиною, але впав із висоти третього поверху. Від отриманих важких травм він помер у лікарні 7 грудня. У нього залишилися дружина і троє дітей.


Нагадаймо, вранці 4 грудня в центрі Одеси сталася пожежа у навчальному корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.


5 та 6 грудня в Одесі оголошено траур.


Як заявили студенти, під час пожежі не прозвучало жодних тривожних сигналів або оголошень, тому багато хто не одразу дізнався про загоряння.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/odesa/news/spivrobitniki-dsns-vshanuvali-pam-jat-rjatuvalnika-jakij-zaginuv-pid-chas-evakuatsiji-ljudej-iz-palajuchogo-budinku-v-odesi-645328.html”