На пільгову іпотеку претендують 299 вінницьких АТОвців та переселенців

  • На пільгову іпотеку претендують 299 вінницьких АТОвців та переселенців


Вчора закінчився прийом заявок на кредити під 3 відсотки річних для купівлі житла. За три дні прийняли 299 заявок від АТОвців та переселенців у кабінетах «Держмолодьжитло», повідомляє Vlasno.info.

– Приймалися заявки і в паперовому, і електронному вигляді. Крім того, люди приходили просто на консультацію, — говорить директор Вінницького регіонального управління "Держмолодьжитло" Руслан Мельник. – Наші працівники сиділи на роботі до 11 вечора, а вчора взагалі півпершого вийшли. Адже обробляли електронні заявки, яких подали майже двісті.

Тепер, як зазначає Руслан Миколайович, слід чекати розподілу коштів. Коли це буде – протягом кількох днів, за тиждень чи два, невідомо. Все залежить від Кабміну.

– Потім на сайті з’явиться оголошення, що заявники з номерами такими-то мають подати повний пакет документів. Також вони повинні самостійно знайти квартиру. Якщо якась умова надання кредиту – нестача документу абощо – не буде виконана, це буде підставою у відмові. Цього претендента просто викреслять з програми, але іншого з черги вже не запишуть. Такий механізм впровадження цієї програми, — продовжує Руслан Мельник. – Будемо чесними, наразі претендувати на кредити може перша десятка. А якщо перша п’ятірка вибере занадто дороговартісні квартири, то й на десятьох грошей може не вистачити.

Проте, вся інформація щодо поданих заявок буде зведена у єдиний реєстр і передана на Кабмін. Можливо, невдовзі додатково виділять ще один транш на цю програму.

Фото: golos.com.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/dopomoga/sotsialni-proekti/item/33269-na-pilhovu-ipoteku-pretenduiut-299”