Свіжі фото з пляжів окупованого Криму вражають: неможливо купатися

  • Свіжі фото з пляжів окупованого Криму вражають: неможливо купатися


У окупованому Криму у місті Гурзуф море сильно забруднене мазутом.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це розповідають місцеві мешканці. Зокрема про забруднення моря в Twitter написав блогер КРЫМский бандеровец.

“Крим. Жителі окупованого Гурзуфа повідомляють про масштабне забруднення пляжів мазутом: “Через маслянисту речовину, що потрапила уводу, неможливо купатися в морі. Вона залишається на шкірі і насилу відтирається. Люди залишають пляжі”. Орки відмовилися коментувати”, – повідомляє він.Місцеві жителі припускають, що мазут міг потрапити в море з довгомірного судна. На забруднення скаржаться також на південному сході Криму – в селі Морське.“Зате тепер відмазка – туристів немає, тому що мазут”, – резюмував блогер.

Разом із тим, і без того попри початок туристичного сезону, пляжі окупованого Криму залишаються порожніми.


Нагадаймо, у міністерстві закордонних справ Туреччини нагадали західним країнам про анексію Криму заявивши, що нести відповідальність за те, що відбувається в Україні повинні і країни, які забувають про окупацію півострова.

Додамо, президент РФ Володимир Путін заявив, що немає умов, при яких Росія повернула б окупований в 2014 році Крим Україні.

Нагадаємо також, відомий російський актор Михайло Єфремов розповів, як Росії розплатитися за окупований Крим.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/12/svizhi-foto-z-plyazhiv-okupovanogo-krymu-vrazhayut-nemozhlyvo-kupatysya/”