Гройсман зробив несподівану заяву про підготовку провокацій проти Кабміну

  • Гройсман зробив несподівану заяву про підготовку провокацій проти Кабміну


У середу, 13 червня, на засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман зробив несподівану заяву.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Чиновник заявив, що проти нього і членів Кабміну готуються провокації, організовані силовими структурами.

“Я зневажаю тих, хто сьогодні руйнує основи нашої економіки. Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні всі ті, хто кришують нелегальний бізнес, контрабанду, нелегальний доступ товарів на українські ринки. Я підкреслюю, що вони носять сьогодні погони, вони є чинними представниками правоохоронної системи. Я знаю, що ви обговорюєте мої слова і мої позиції з цього приводу і мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем’єр-міністра, уряду та міністрів. Але я наголошую, що ви все повинні служити державі, не мені, не комусь іншому, а державі”, – зазначив Гройсман.

Чиновник додав, що закон “Маски-шоу стоп!” у ряді українських областей саботують.

“Ми бачимо, що в деяких регіонах 20-30% рішень відбувається за процедурою, а все інше як приймали пачками, так і беруть. Я вважаю, що це абсолютно неприпустимо”, – підкреслив Гройсман.

Глава Кабміну запропонував внести законопроект про зміни в цей закон. Вони наділять підприємства правом ініціювати службові розслідування проти правоохоронців, які проводили незаконні обшуки і стягувати з них матеріальний збиток.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Гройсмана обурив розмір премії «Нафтогазу» після перемоги над «Газпромом».


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/13/grojsman-zrobiv-nespodivanu-zayavu-pro-pidgotovku-provokatsij-proti-kabminu/”