У США створили контактні лінзи з доповненою реальністю

  • У США створили контактні лінзи з доповненою реальністю


Компанія Mojo Vision із США створила контактні лінзи, які здатні накладати на все, що бачить око людини, додаткові дані. Наприклад, за їхньою допомогою можна побачити дані про стан здоров’я або переклад тексту, повідомляє "УНІАН".

Лінзи проектують світло безпосередньо перед оком, тому ними можна користуватися навіть із закритими очима. "Нам довелося побудувати власний бездротовий протокол, бездротове з’єднання між контактною лінзою та іншим натільною аксесуаром. Тому що було потрібно розібратися з харчуванням, даними і розміром чіпа. І цей аксесуар з’єднується з вашим мобільним телефоном або хмарою, щоб отримати доступ до додаткових обчислювальних ресурсів та інформації", — розповів представник Mojo Vision Майк Ваймер.

За словами розробників, заряду пристрою вистачить на те, щоб використовувати лінзи протягом всього дня. Одна з версій лінз обладнана системою нічного бачення і виявлення країв.

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

"Це контактні лінзи. Ви надягаєте вранці і знімаєте на ніч. Ви кладете їх в спеціальний кейс для очищення, який також заряджає батарею. Вони дуже зручні, добре підходять вашим очам, коригують ваш зір, коли ви їх носите. Тому якщо у вас є рецепт від лікаря, ми вмонтуємо всі характеристики лінзи", — запевнив Ваймер.

Розробники впевнені, що створені ними лінзи менш нав’язливі, ніж смартфони. Але питання про те, чи готові користувачі купувати і носити щось подібне, залишається відкритим.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/u-ssha-stvorili-kontaktni-linzi-z-dopovnenoyu-realnistyu-335960_.html”