Росія не припинила стріляти, хоч президент цього не помічає, - нардеп

  • Росія не припинила стріляти, хоч президент цього не помічає, - нардеп

Picture
Picture

З Нового року російський ворог продовжує обстріли на Донбасі, однак керівництво України чомусь мовчить.

Про це у "Фейсбуці" написав лідер "Голосу" Святослав Вакарчук.

"З Нового року ми втратили 7 бійців, обстріли щодня. Я не знаю, про який "прогрес" у виконанні Паризьких домовленостей розповідає президент в інтерв’ю міжнародній пресі. Є простий факт: обіцяного припинення вогню ми не отримали", — зауважив народний депутат.

"Що ми маємо – це продовження бойових дій ворогом. Росія відкрито показує, що не збирається виконувати жодних домовленостей, але наполягає на виконанні своїх: автономія Донбасу у Конституції як спосіб знищити Україну.

Яка ж реакція влади? Жодної заяви від президента. Жодних пояснень суспільству. Жодних звернень до міжнародної спільноти. Жодних консультацій із парламентом. Жодного засідання РНБО з цього приводу. Ми в стані війни з Росією, але влада робить вигляд, що її не існує.

Влада сподівається, що все минеться саме? Цього не буде. Кремль може змінювати уряди, прем’єрів, президентів і навіть відновити царя. Тільки його політика щодо України не зміниться. І ми повинні знати, яка наша стратегія перемоги", — написав Вакарчук.

Він закликав Верховну Раду "почати наступну сесію саме з цього питання: роботи над "перезавантаженням" політики протистояння Росії".

"Бо теперішня політика – і це вже очевидно – не приносить жодних результатів, крім повзучого виконання програшних для України Мінських умов. Більше того – виконання саме тих пунктів, щовигідні Росії", — резюмував нардеп.


Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/politics/416430/rosiya-ne-pripinila-strilyati-hoch-prezident-tsogo-ne-pomichae-nardep”