Чоловік, який віз у Росію товар військового призначення, уклав угоду з прокурором

  • Чоловік, який віз у Росію товар військового призначення, уклав угоду з прокурором

Чоловік, який віз у Росію товар військового призначення, уклав угоду з прокурором

Занадто лояльний вирок отримав мешканець Краснограда з Харківщини за спробу передати в Росію прилад військового призначення, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Як випливає з матеріалів справи, в липні 2015 року, чоловік отримав у невстановленої слідством особи прилад ТНП-205, який використовується для спостереження за місцевістю членами екіпажу військової техніки. Протягом тривалого часу зберігав його дома. А в березні цього року, всупереч порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю, вирішив вивезти до країни-агресора.

Рейсовим автобусом "Харків-Москва" вирушив до міста Нехотіївка, що на території Росії. Під час проведення прикордонно-митного контролю на автомобільному пункті пропуску "Гоптівка" заборонений для експорту товар було виявлено під особистими речами його спортивної сумки.

Проти зловмисника відкрили провадження за частиною 1 статті 333 Кримінального кодексу. За порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю, чоловіку загрожував штраф або позбавлення чи обмеження волі до трьох років.

Він розумів, що за перевезення військового приладу на територію країни-агресора, покарання буде максимальним. Тож, аби пом’якшити його, уклав угоду з прокурором про визнання винуватості, а Дергачівський районний суд затвердив її.

"Призначити узгоджену сторонами міру покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень", — зазначається у вироку суду.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Микола ЗАВЕРУХА


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/13/297986-cholovik-viz-rosiyu-tovar-viyskovogo-pryznachennya-uklav-ugodu-prokurorom”