За вкрадену бочку чоловіка відправлять за грати на чотири з половиною роки

  • За вкрадену бочку чоловіка відправлять за грати на чотири з половиною роки

За вкрадену бочку чоловіка відправлять за грати на чотири з половиною роки

За поцуплену пластмасову бочку для продуктів вартістю 183,83 гривні мешканець села Кермечник Донецької області отримав занадто суворе покарання, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Як випливає з матеріалів справи, безробітного чоловіка у вересні минулого року засудили за крадіжку до чотирьох років позбавлення волі з трирічним іспитовим терміном.

Однак він на шлях виправлення не став. Наприкінці грудня скоїв новий злочин. Запримітив у сусідки-пенсіонерки 30-літрову пластмасову бочку. Опівночі, коли бабуся спала міцним сном, безперешкодно зайшов на її обійстя, спустився у підвал літньої кухні, вкрав ємність і поклав у себе на сіннику.

Наступного дня крадену річ знайшли працівники поліції. Проти зловмисника відкрили провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу. За крадіжку, поєднану з
проникненням у чуже помешкання? йому загрожувало від трьох до шести років позбавлення волі.

"При визначенні виду та міри покарання обвинуваченому суд враховує характер, ступінь тяжкості та суспільної небезпеки скоєного, — зазначається в Єдиному реєстрі судових рішень. — Обставиною, яка пом’якшує покарання є щире каяття, а обтяжуючою - вчинення злочину щодо особи похилого віку".

Вироком Великоновосілківського районного суду з врахуванням не відбутого покарання за попередню крадіжку обвинуваченого відправлено за ґрати на чотири з половиною роки.

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Микола ЗАВЕРУХА


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/13/298020-vkradenu-bochku-cholovika-vidpravlyat-graty-chotyry-polovynoyu-roky”