Справа Труханова: прокурори САП доводили наявність "спільного побуту" з жінкою, майно якої він не задекларував

  • Справа Труханова: прокурори САП доводили наявність "спільного побуту" з жінкою, майно якої він не задекларував

Вищий антикорупційний суд дослідив дані із планшету ймовірної цивільної дружини міського голови Одеси Геннадія Труханова. Його обвинувачують у тому, що він не задекларував зареєстроване на неї майно, вартістю понад 52 млн₴

Об этом сообщает Преступная Россия

На засіданні 31 березня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури доводили, що Тетяна Колтунова та Геннадій Труханов були членами родини, а відтак мали спільний побут у 2015 році.

Планшет у Колтунової вилучили ще в 2017 році.

Захисник Труханова був проти дослідження особистих даних із планшета Колтунової та просив закрити засідання, наголошуючи на порушенні прав Колтунової. Сам Труханов назвав справу "показовим судилищем", однак на закритті засідання не наполягав.

Суд продовжив розгляд у відкритому режимі та дослідив кілька фото із планшету ймовірної цивільної дружини Труханова. Деякі з них зроблені влітку 2015 року на відпочинку у Швейцарії. Також дослідили фото з Кіпру, зроблені у 2013 році.

Решту фото суд не зміг дослідити через відстуність інтернету, а пізніше Труханов повідомив, що в нього запланована нарада, на якій він має бути присутній.

Розгляд справи відклали на 9 квітня.

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/sprava-trukhanova-prokurory-sap-dovodyly-nayavnist-spilnoho-pobutu-z-zhinkoyu-mayno-yakoyi-vin-ne-zadeklaruvav/”