Виставку про повсякденне життя прикордонників презентували у Франківську (ФОТО)

  • Виставку про повсякденне життя прикордонників презентували у Франківську (ФОТО)


У понеділок, 16 липня, в холі адмінбудівлі ОДА відбулося відкриття тематичної виставки художніх творів українських майстрів живопису під назвою «Чарівний край Черемоша й Прута».

За словами начальника Чернівецького прикордонного загону полковника Олега Вовка, експозиція організована заслуженим художником України Михайлом Пархоменком за сприяння Чернівецької та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій. Даний проект присвячений 100-річчю від дня створення окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки.

Презентовані полотна, які відображають повсякденне життя прикордонників та краєвиди Буковини і Прикарпаття, які відкриваються під час несення служби, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Відвідали виставку заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та керівник апарату ОДА Роман Маланій.

Під час вітального слова Ігор Пасічняк зазначив, що дата початку презентації такої тематичної виставки у нашій області не є простим збігом. Картини експонували саме сьогодні з нагоди 28-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, що, на думку посадовця, несе у собі певний символізм.

Також зазначалося, що за сприяння управління культури Чернівецької та Івано-Франківської областей видано каталог та медаль, присвячені 100-річчю від дня створення окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки.

IMG_6350
IMG_6326_(1)
IMG_6322
IMG_6294
IMG_6293_(1)
IMG_6329_(1)
IMG_6360
IMG_6290
IMG_6298_(1)

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/vistavku-pro-povsyakdenne-zhittya-prikordonnikiv-prezentuvali-u-frankivsku-foto/”