Понад 2,7 мільярдів гривень надійшли до місцевих бюджетів Прикарпаття з податків

  • Понад 2,7 мільярдів гривень надійшли до місцевих бюджетів Прикарпаття з податків


У січні-липні 2018 року до місцевих бюджетів Франківщини надійшли понад 2,7 мільярдів гривень податкових платежів. Порівняно з відповідним періоду минулого року надходження зросли на 491,5 мільйонів гривень.

Про це інформує Головне управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області.

Найвагомішим джерелом надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб – 1 мільярд 733 мільйони гривень, якого надійшло на 340,4 млн гривень більше, ніж минулого року. Суб’єкти малого підприємництва Прикарпаття сплатили 331,4 млн грн єдиного податку, що на 69 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Також до місцевих скарбниць надійшло 294,5 млн грн плати за землю, що на 192 млн. грн більше за тогорічні показники.

Надходження екологічного податку склали 126,1 млн грн, акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції – 91,3 млн грн, а податку на прибуток підприємств – 24,8 млн грн гривень.

За користування природними ресурсами платники податків поповнили місцеві бюджети майже 88 млн грн, зокрема за користування надрами – 59,6 млн грн, за використання лісових ресурсів 22,3 млн грн, а за спеціальне використання води – 6,1 млн₴

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/ponad-2-7-milyardi-griven-nadiyshli-do-mistsevih-byudzhetiv-prikarpattya-z-podatkiv/”