’’Так точно, я ваша с*чка’’: Слєпаков записав вульгарний хіт про отруйників Скрипаля

  • ’’Так точно, я ваша с*чка’’: Слєпаков записав вульгарний хіт про отруйників Скрипаля

Відомий російський комік Семен Слєпаков випустив вульгарну пісню "Про Солсберецький шпиль", присвячену тим, хто отруїв Скрипаля — Петрову і Боширову, який насправді є агентом ГРУ Анатолієм Чепігою.

Відео з’явилося в YouTube. Слєпаков поглумився з нетрадиційної орієнтації ГРУшників і описав, чим вони могли займатися у Солсбері.

Через кілька годин після публікації, ролик було видалено з мережі. Аудіо же все ще є.

Новини
Є зв’язки у ГРУ: спливла інформація про сім’ю отруйника Скрипаля
’’Так точно, я ваша с*чка’’: Слєпаков записав вульгарний хіт про отруйників Скрипаля

Як повідомляв OBOZREVATEL, Сергія Скрипаля та його дочку отруїли у Британії 4 березня нервово-паралітичною речовиною "Новачок". Офіційний Лондон заявив, що за цим стоїть Москва. Незважаючи на те, що Скрипаля вдалося врятувати, інцидент спровокував міжнародний скандал — багато країн світу почали висилку російських дипломатів.

Поліція Великобританії відновила послідовність подій в день отруєння. У злочині підозрюють росіян Руслана Боширова і Олександра Петрова, яких камери відеоспостереження зафіксували неподалік від будинку Скрипаля в день замаху.

Пізніше вони дали публічне інтерв’ю, в якому розповіли, що приїздили у Солсбері для огляду визначних пам’яток. А візит до цього міста їм нібито порадили друзі. Журналісти проаналізували розповідь Петрова і Боширова і знайшли докази її брехливості.

Читайте всі новини по темі "Отруєння Скрипаля" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/tak-tochno-ya-vasha-schka-slepakov-zapisav-vulgarnij-hit-pro-otrujnikiv-skripalya.htm”