У Франківську показали виставу культового литовського режисера

  • У Франківську показали виставу культового литовського режисера


У п’ятницю, 15 червня, в рамках масштабного мистецького фестивалю Porto Franko іванофранківці побачили виставу відомого литовського режисера Еймунтаса Някрошюса “Книга Йова”.

“Книга Йова”, створена за біблійним текстом Старого Завіту, вже неодноразово викликала різні запитання й дискусії. Це вже друге звернення Някрошюса до цієї тематики (2004 року був поставлений спектакль “Пісня пісень”).

У виставі культовий режисер порушує основні питання людського буття. “Книга Йова” – це свого роду спроба зрозуміти і відкрити для себе Бога як силу, яка створює і руйнує долі.

У театральному дійстві взяли участь 7 акторів, які грали ролі героїв біблійних сюжетів: Бога, Йова, Сатани, а також Епіфаза, Білдада, Цофара (друзі Йова) й інших, інформує “Галка“.

До слова, вистава звучала литовською мовою, але усі присутні розуміли зміст діалогів, адже на екрані був переклад українською.

На дійство зібрався повний зал поціновувачів прекрасного, які уважно стежили за тим, що відбувається на сцені. А те, що після вистави франківці обдарували акторів квітами і гучними оплесками, дійсно свідчить про успіх вистави Някрошюса.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/u-frankivsku-pokazali-vistavu-kultovogo-litovskogo-rezhisera/”