Туристи з Хмельниччини побили працівника Буковелю

  • Туристи з Хмельниччини побили працівника Буковелю


У середу, 4 липня, між працівником курорту «Буковель» і відпочивальниками виник конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок чого 31-річного потерпілого доставлено до лікарні із тілесними ушкодженнями у вигляді забійних ран голови та крововиливом.

Вранці, 5 липня, від медпрацівників Надвірнянської районної лікарні надійшло повідомлення до Яремчанського відділення поліції про те, що до них на лікування з тілесними ушкодженнями доставлено 31-річного жителя Волинської області.

“Інцидент трапився близько першої години ночі на території курорту «Буковель». Потерпілий йшов разом зі своїми товаришами і зустрівся з компанією молодих чоловіків, як пізніше з’ясували, відпочивальниками з Хмельниччини. Між ними виник спочатку словесний конфлікт, відтак бійка. Як наслідок – потерпілий отримав тілесні ушкодження, а вже вранці його доправили до районної лікарні, а пізніше – до обласної”, – повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківщини.

Поліція встановила осіб, причетних до вчинення бійки. Їх дії кваліфіковано як вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) Кримінального кодексу України.

На цей час зловмисники спілкуються зі слідчими. За вказані дії їм загрожує покарання у вигляді обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/turisti-z-hmelnichchini-pobili-pratsivnika-bukovelyu/”