Чемпіонат Естонії мене вразив своєю непередбачуваністю, – прикарпатський футболіст Роман Дебелко

  • Чемпіонат Естонії мене вразив своєю непередбачуваністю, – прикарпатський футболіст Роман Дебелко


У лютому 2018 року форвард “Карпат” коломиянин Роман Дебелко перейшов на правах оренди до амбітного естонського клубу “Левадія”.

Наразі форвард забив уже 20 м’ячів у чемпіонаті Естонії і майже виконав завдання, яке йому поставило керівництво клубу.

Про рішення змінити клуб, рівень чемпіонату Естонії і враження від нової країни нападник розповів в інтерв’ю A-Футбол.

Футболіст каже, що він переїхав до Естонії, щоб отримувати ігрову практику, яка є надзвичайно важливою для кожного спортсмена.

“Я набираюся досвіду й впевненості. Для мене це дуже важливо. Раніше я нічого не чув про футбол в Естонії, але зараз в мене лише позитивні враження про країну та місцевий чемпіонат”.

“Чемпіонат Естонії мене вразив своєю непередбачуваністю. Команди, які знаходяться наприкінці турнірної таблиці, можуть відібрати залікові пункти в лідерів. Засмутили мене погодні умови. Погода тут дуже непередбачувана. Наприклад, сьогодні температура може бути +20, а завтра вже -2″, – розповідає Дебелко.

За словами Романа Дебелка, чемпіонат України сильніший, ніж Естонії.

“В Естонії є дві команди, які сильніші за інших (серед яких і “Левадія”), є ще чотири колективи, які створюють нам конкуренцію, включаються в боротьбу за право грати в кваліфікації Ліги Європи. Рівень заробітної плати в естонських клубах набагато нижчий, ніж в Україні, але для мене головне отримувати ігрову практику. Інколи необхідно зробити крок назад, щоб потім – два вперед”.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/chempionat-estoniyi-mene-vraziv-svoyeyu-neperedbachuvanistyu-prikarpatskiy-futbolist-roman-debelko/”