У Коломиї хочуть розірвати угоду з перевізником сміття

  • У Коломиї хочуть розірвати угоду з перевізником сміття


Міський голова Коломиї Ігор Слюзар назвав найактуальніші проблеми Коломиї.

Зокрема пояснив, чому ж у місті не вивозять сміття, інформує “Галка” з посиланням на Дзеркало Коломиї.

Проблема зі сміттям продовжується з вересня минулого року. Ще у 2015 році у конкурсі на оператора перевезення сміття в Коломиї перемогу здобула фірма “АВЕ”. На той час менеджмент був на високому рівні.

“Фактично “АВЕ” у Коломиї почало працювати з вересня 2017 року, оскільки раніше житло обслуговувало наше комунальне підприємство, в тарифі якого було передбачено перевезення сміття. А вже з 1 липня 2015 року власниками багатоповерхових будинків стали люди. Процедуру виводу комунального підприємства проводили більше двох років. Було проведено конкурс, ми визначали управляючу компанію, якою стала “АВЕ”. Менеджмент компанії не впорався. Зараз відбувається зміна керівника. Саме тому маємо чергову хвилю невивозу сміття. Вже зараз починають вивозити сміття. За 10 днів зібралось багато сміття, що стало наслідком недотримання графіків. Ми відслідковуємо ситуацію, пишемо скарги, проте керувати у приватній фірмі, зрозуміло, не вдасться. Якщо ситуація не зміниться, ми будемо іти на розірвання угоди. Цього тижня в Коломию приїде керівник “АВЕ” в Україні задля прийняття рішень щодо менеджменту”, – зазначив Ігор Слюзар.

Мер також розповів про те, чи буде ж зведений стіттєпереробний завод на Коломийщині.

“Проект “Сміттєпереробний завод” у нас постійнодіючий. Зараз є гарна пропозиція по його реалізації. Для зведення заводу потрібно хоча б 5 га землі. 2,5 га на Загайпільському руднику має Корнич. Вже є погодження на надання цієї території під реалізацію проекту від депутатів сільської ради. Тобто потрібно, аби Загайпільська сільська рада дала ще 2,5 га.

Ми із сільськими головами вважаємо, що найкращим варіантом для реалізації проекту є село Назірна. Зібравши на нараду сільських голів, ми вирішили, що всі разом для початку будемо оглядати інвестиційний проект, далі проведемо агітацію в селі, пообіцяємо жителям щось натомість за отримання обтяження. Наш спільний бюджет становить більше мільярда, тому така можливість є. Це можуть бути дороги чи освітлення. Плануємо наступного тижня почати із розгляду інвестиційного плану”, – розповів очільник міста.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/u-kolomiyi-hochut-rozirvati-ugodu-z-pereviznikom-smittya/”