На Франківщині за місяць затримали 42 нелегалів

  • На Франківщині за місяць затримали 42 нелегалів


3 26 липня по 31 серпня на території країни проводились оперативно-профілактичні відпрацювання під умовною назвою «Мігрант». За цей час на Івано-Франківщині виявлено 97 порушників законодавства України про правовий статус іноземців.

Так, поліцейські, спільно з працівниками державної Міграційної служби в області виявили 42 громадян, які нелегально перебували в Україні.

Стосовно 27 прийнято рішення про примусове повернення у країну походження.

За час операції за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП притягнуто 97 осіб, а за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст.205 КУпАП) поліцейськими складено 25 адмінпротоколів.

Окрім того, розпочато 8 кримінальних проваджень відносно іноземців, зокрема: 4 – за ст.185 (Крадіжка), 1- за ст.186 (Грабіж), 1 – ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), 1- ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження) та 1 – ст.296 (Хуліганство) Кримінанального кодексу України.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/na-frankivshhini-za-misyats-zatrimali-42-nelegaliv/”