Skoda показала гібридного наступника моделі Rapid

  • Skoda показала гібридного наступника моделі Rapid

 Skoda представила новий прототип

На автосалоні в Парижі дебютував концепт Vision RS, який представили як "гібридний хот-хетч".

Однією з головних прем’єр Skoda на автосалоні в Парижі став концептуальний 5-дверний хетчбек Vision RS, який назвали провісником наступника моделі Rapid пише Motor1.

У новому поколінні вона стане більше для конкуренції з Volkswagen Golf і Ford Focus. А нова версія — суперник для GTI і ST. Виглядає прототип яскравіше, ніж нинішні Rapid/Rapid Spaceback і відрізняється більш цікавим дизайном.

Автомобіль має довжину 4356 мм, висоту 1431 мм, ширину 1810 мм, а колісну базу — 2650 мм. Це робить його більш довгим, більш низьким і набагато ширше, ніж Rapid Spaceback. Багажник у концепт-кара при цьому на 15 літрів більше.

Під капотом у Skoda Vision RS ховається 241-сильна гібридна силова установка з 1,5-літрового бензинового турбомотора та електродвигуна. Ця потужність дозволяє розганятися з місця до 100 км/год за 7,1 секунди і розвивати 210 км/год максимальної швидкості.

Літій-іонна батарея на 13 кВт/год заряджається за 2,5 години і дозволяє проїхати до 70 кілометрів тільки на електромоторі. Оскільки Skoda Vision RS — гібрид, рівень викидів вуглекислого газу від цього автомобіля становить всього 32 г/км.

При цьому в Skoda не говорять, чи стане Vision RS серійним гібридом або ж залишиться тільки прототипом.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/techno/auto/skoda-pokazala-hibridnoho-nastupnika-modeli-rapid-2497673.html”