Під Радою поліція готується до "секретної" акції за участю нардепів: опубліковано фото

  • Під Радою поліція готується до "секретної" акції за участю нардепів: опубліковано фото

У четвер, 4 жовтня, Національна поліція і Державна охорона з невідомих причин перекрили площу Конституції під Верховною Радою.

Про це повідомляє кореспондент "Апострофа" з місця подій.

Так, в Нацполіціі пояснили, що це пов’язано з проведенням державних заходів. З якими саме, вони відмовилися уточнювати. На територію площі пускають тільки журналістів і народних депутатів за спеціальними перепустками.

Відзначимо, що під ВРУ мітингують активісти проти шкуродерства, перейменування Дніпропетровської області та законопроекту №5556. На акції протесту прийшло небагато людей.За інформацією Нацполіціі, площа буде перекрита до 4 годин дня, оскільки по дорозі йдуть мітингувальники.

Довідка "Апострофа"

Законопроект №5556 чітко визначає, що єдиною державною мовою в країні є українська і саме вона виконує всі функції офіційної мови на всій території України, правда, в Криму до неї додається ще й кримськотатарська. Відповідно, весь документообіг в країні повинен вестися державною мовою. Знання української стають визначальним фактором при отриманні громадянства, а чиновники в публічному спілкуванні повинні використовувати тільки державну мову, а якщо не знають її, то повинні вивчити протягом 6 місяців.

Як повідомляв "Апостроф", раніше під Радою протестували через проблеми у іноземців, які воювали за Україну.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2018-10-04/pod-radoy-politsiya-gotovitsya-k-sekretnoy-aktsii-s-uchastiem-nardepov-opublikovanyi-foto/142520”