У кіберполіції заявили, що моніторять соцмережі на виявлення закликів до використання газових балончиків у школах

  • У кіберполіції заявили, що моніторять соцмережі на виявлення закликів до використання газових балончиків у школах

Кіберполіція: Проводимо моніторинг соціальних мереж та інтернету на виявлення будь-яких закликів подібного типу

Департамент кіберполіції Національної поліції України перевіряє соціальні мережі на виявлення закликів до використання газових балончиків у школах, повідомили Радіо Свобода у прес-службі департаменту.

"Зараз ми проводимо моніторинг соціальних мереж та інтернету на виявлення будь-яких закликів подібного типу. У разі виявлення таких випадків ми передаємо цю інформацію до відповідних служб відповідно згідно з їхньою компетенцією", – розповіли у кіберполіції.

У травні в українських школах сталося кілька випадків масового отруєння, у навчальних закладах розпилили невідомий газ.

8 травня у Черкасах під час ранкової лінійки у школі №8 учні почали непритомніти, госпіталізували понад 50 дітей. 21 травня у миколаївській школі №6 розпорошили невідому речовину, постраждало понад 30 школярів.

22 травня унаслідок отруєння невідомим газом у харківській школі №3 постраждало 37 дітей. Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла, що, ймовірно, газ розпилив із балончика учень цієї школи.

Міністерство освіти і науки України рекомендувало українським навчальним закладам посилити заходи безпеки у зв’язку з випадками отруєння.

Представник президента в парламенті, нардеп від Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко закликала Кабінет Міністрів України розробити систему заходів реагування на такі загрози.

23 травня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Національна поліція і Служба безпеки України з’ясовують, чи є зв’язок між останніми випадками розпилення газу у низці українських шкіл.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/u-kiberpolitsiji-zajavili-shcho-monitorjat-sotsmerezhi-na-predmet-zaklikiv-do-vikoristannja-gazovih-balonchikiv-v-shkolah-247645.html”