Шахрай та конвертатор Костянтин Круглов виводить кошти на Кіпр

  • Шахрай та конвертатор Костянтин Круглов виводить кошти на Кіпр

Шахрай та конвертатор Костянтин Круглов виводить кошти на Кіпр

Константин Круглов

Конвертатор Круглов Костянтин Олександрович («Круглий”). Протягом останнього місяця в інформаційному просторі багато обговорень, викликанні санкціями РНБО проти контрабандистів. В кулуарах активно обговорюють, що наступними будуть конвертатори. Багато хто вважає санкції РНБО, перерозподілом ринку тіньових доходів. Проте це не зменшує шкоду від протизаконної діяльності цих людей, пишуть ЗМІ.

Одним з найпотужніших та найстаріших конвертаторів в Україні заслужено вважають уродженця міста Дніпра Костянтина Круглова. У вузьких колах його називають «круглий». Останніх 10 років займається конвертаторською діяльністю.

Якщо пошукати в інтернеті інформацію про Круглова, то складеться враження, що він не може мати ніякого відношення до таких брудних речей, як обнал. Керуючий партнер холдингу «Універсум». Доцент кафедри менеджменту та онтопсихолої. Разом з цим він є засновником декількох десятків компанії, різного напрямку діяльності. Компанії займаються незаконною діяльністю, яка полягає у конвертації безготівкових коштів у готівку, а також наданні службовим особам підприємств реального сектору економіки незаконних та протиправних послуг з мінімізації податкових зобов’язань.

Надаємо невеликий перелік підприємств, які входять до конвертаційного центру Круглова:

ТОВ «Бізнес альянс компані» — 331 584 000 грн;

ТОВ «Трейд Опт ЛТД» — 87 414 000₴;

ТОВ «Мінаріс Пруф» — 30 742 000₴;

ТОВ «Сантіро Опт» 203 602 000₴;

ТОВ «Грандпік Систем» 175 197 000₴;

ТОВ «Теас Плюс» 377 281 000₴;

ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Дамона» — 27 189 000₴;

ТОВ «Табакуум» 67 344 000₴;

ТОВ «Барака Трейдинг» 373 663 000₴;

ТОВ «Лампочка» 984 957 300₴

Це лише невелика частина обнального центру, оборот якого складає 80 мільярдів гривень в рік. Це кошти зароблені з повітря в обхід ухилення від оподаткування. Наприклад в минулому році Міжнародний валютний фонд надав кредит Україні в розмірі 3 мільярдів доларів, що фактично рівнозначно обороту конверт центру Круглова.

Шахрайські «кредити»

Одна з компаній Круглова Костянтина ТОВ «Альтернативний кредитний центр «Експрес-кредит» займається кредитним шахрайством. «Гроші напрокат», «Швидкі гроші», «Кредит без застави» — такими оголошеннями рясніють газетні шпальти. Населенню пропонуються дешеві кредити від 5000 до 500 000 гривень під 2-10% річних без довідок про доходи, поручителів, застави. Єдиною умовою для оформлення такої угоди є надання паспорта, ідентифікаційного коду та оплата першого внеску або страховки. Результат такої махінації у всіх випадках один і той же: перший внесок шахраї привласнюють собі, грошей не видають, а позичальника ставлять перед фактом необхідності виплати відсотків за так і не виданий кредит, так як клієнт підписав договір.

Для прикриття протизаконної діяльності шахрай Круглов має паспорт Кіпру, де проводить більшу частину свого життя. Там в нього нерухомість та яхта, на якій він приємно проводить час. Отримані кошти від обналу та відвертого шахрайства він виводить на Кіпр.

От редакции. Напомним что предположительный список конвертаторов на сакции выглядит следующим образом:

1- Вася (Львовский), Василий Васильевич Костюк, Львов # 1 в стране, оборот более 50 млрд в год

2- Стрелок, Стрелковский Вячеслав Борисович, Киев самая известная компания СКС, которая делает в год 4-5 млрд

3- Стакан (Игорь) Киев
Один из самых первых ковертаторов послемайдановской Укр, оборот более 40 млрд в год. Успел украсть так много из бюджета что стал скупать и строить элеваторы, открывать рестораны и т д. Любитель девочек легкого поведения и отдыха в состоянии наркотического опьянения.

4- Хидирян Мисак / Сивак Чиркинян (Азеры) Киев, скрут в промышленных масштабах, работают с топ покупателями агро прод ОККО, Фоззи, Сантрейд. Годовой объём более 10 млрд

5- Пуля Евгений, Киев
Династия конвертаторов из Херсона, отец Пуля Валерий знатный скрутчик ндс. Евгений долларовый миллионер, любитель разнообразных однополых извращений и тяжелых наркотиков. Поместье под Киевом с яхтой и вертолетом, и ролс ройсом в гараже. Направления работы кэш, скрут, офшорные валютные операции. Оборот 5 млн $ в день. По последней информации бежал в Москву.

6- Карфик (Кучерявый) бывший игрок фк Арсенал, Киев

7- Хоккеист, Днепр

8- Андрей Бобогло (наркоман) одессит, проживает на Кипре. Несколько лет назад украл зерна на сотни миллионов грн у дпзку.

9- Константин (Рижий) Hilton
Обнал, Топливо, валютные операции

10- Круглов Константин Александрович Universum group
Тов Юниверсум Агро трейд 40295725

11- Минора Групп, Депропетровск

12- Алеф групп, Днепропетровск

Посмотрим, кто из него за мзду малую сможет выйти

В тему: Президент досрочно снял санкции с подозреваемых в хищениях братьях Ананьевых

На Западе и в Украине ждут победы Владимира Зеленского над королем «конвертаторов» и «обнала» Вячеславом Стрелковским

Обнальщик Пуля отмывает деньги через оккупированные территории

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, VK и ЯндексДзен — Только досье, биографии и компромат на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!


Джерело статті: “https://skelet.info/shaxraj-ta-konvertator-kostyantin-kruglov-vivodit-koshti-na-kipr/”