Ще одна територіальна громада Львівщини долучилася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

  • Ще одна територіальна громада Львівщини долучилася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні, 28 квітня, на Львівщині розпочала роботу поліцейська станція у селі Конюхів (Грабовецько-Дулібівська територіальна громада).

Участь в урочистому відкритті взяли начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк, голова Грабовецько-Дулібівської територіальної громади Петро Васильків, мешканці громади.

Поліцейська станція розташована на вулиці Гасина, 120а. Обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме капітан поліції Володимир Масляник, який пройшов суворий відбір та спеціальне навчання. Він забезпечений приміщенням, автотранспортом, зброєю, оргтехнікою та всім необхідним для виконання своїх обов’язків.

Поліцейський проживатиме та працюватиме на території громади, щоб орієнтуватися на потреби мешканців та бути доступним для них цілодобово. Зокрема, він реагуватиме на звернення громадян, забезпечуватиме безпеку дорожнього руху, охоронятиме публічний порядок, протидіятиме та запобігатиме вчиненню правопорушень тощо.

На території Грабовецько-Дулібівської територіальної громади проживає понад 12 тисяч осіб.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми. Його головна мета полягає в тому, щоб кожен мешканець області отримав доступ до якісних поліцейських послуг в режимі 24/7 та почував себе захищеним.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/shhe-odna-terytorialna-gromada-lvivshhyny-doluchylasya-do-proyektu-policzejskyj-oficzer-gromady/”